תרסיס אלופירסט לאחר ניתוח קיסרי

תרסיס אלופירסט לאישה לאחר ניתוח קיסרי

נשים אשר עוברות ניתוח קיסרי במהלך הלידה, מתמודדות עם תחושות לא נוחות, בין היתר בגלל קרעים וחתכים אשר מתבצעים בזמן הניתוח ותפרים אשר הרופאים מבצעים בשביל לחבר את החתך ולאפשר לאישה להתאושש ולמקום להחלים.

התקופה אחרי הניתוח יכולה להיות מאוד לא פשוטה מבחינה פיזית, לכן גם הרופאים ממליצים על פעולות מסוימות שיש לבצע ופעולות אחרות שיש להימנע, עד שהגוף יכול לחזור לתפקוד רגיל. כמו כן, הם ממליצים על שימוש בבגדים שיכולים להקל ולא לייצר לחץ מיותר במקום. בנוסף רופאים רבים ממליצים על שימוש בקרמים ומשחות אשר אמורות לעזור להן.

תרסיס אלופירסט הוא דוגמא טובה לחומר שיכול לעזור לאישה אחרי לידה בכלל ובפרט אחרי ניתוח קיסרי. תרסיס זה מפחית עם הזמן את תחושת הכאב, הוא יכול לעזור בהרגעה של המקום ובהקלה על אזור התפר, גרד ותופעות דומות.

חשוב להדגיש, אלופירסט לאחר לידה יכול לעזור לאישה לא רק במקרים של ניתוח קיסרי. גם במקרים של לידה רגילה, אם האישה מרגישה אי נוחות, בוודאי אם יש קרעים ותפרים במקום, הרי שזה יכול להרגיע ולהקל את הכאב. לכן חשוב מאוד להחזיק תרסיס אלופירסט בבית בכל מקרה, שכן הוא יכול לעזור בסיטואציות שונות.

 

השימוש באלופירסט

לפני שנסביר כיצד תרסיס אלופירסט עוזר לנשים אחרי לידה, רגילה או ניתוח קיסרי ובכלל כיצד הוא יכול לעזור, צריך לציין, אין צורך להשתמש בו מעבר למספר ימים, שכן האזור יירגע ויהיה ניתן לחזור לתפקוד רגיל. לאחר שמסיימים להשתמש בו באופן קבוע, יהיה ניתן להשתמש בו רק במידה ויש צורך להרגיע את המקום או להקל על האזור, אם תחושת כאב או אי הנוחות תחזור באופן כזה או אחר.

אף על פי שלא תמיד האישה יודעת מראש שהיא אמורה לעבור ניתוח קיסרי, במקרים רבים זה לא מתוכנן, הרי שישנם דברים מסוימים שעליה לעשות אחרי הניתוח על מנת להתאושש ולעבור את התקופה שאחרי, כמה שיותר מהר וכמה שיותר טוב. כך היא תוכל לחזור לעצמה ותוכל לספק לתינוק ולעצמה את הזמן ואת היחס הנדרש.

חשוב להבהיר, טיפול אחרי ניתוח קיסרי חייב להתבצע בהשגחת רופא וכן כל דבר שהאישה רוצה לעשות, חייב להתבצע על פי המלצה של גורם מוסמך. זאת על מנת שלא ייגרם לה נזק, והמקום בו בוצע הניתוח, אשר מכיל תפרים לא ייפתח או יזדהם. כל טיפ והמלצה, חייבים גם להתבצע בתהליך מסודר, קפדני והדרגתי. כלומר, יהיו דברים שיהיה ניתן לבצע קודם ויהיו דברים שיהיה ניתן לבצע רק בשלב יותר מאוחר.

אלופירסט לאחר ניתוח קיסרי

מדוע התרסיס יכול לעזור וכיצד משתמשם בו?

תרסיס אלופירסט, הוא למעשה חומר ג'ל טבעי אשר מופק מחומר אלוורה ואליו מצורפים חומרים שונים, כולל תמציות של צמחי מרפא שונים. אלו יוצרים תחושה של הקלה והרגעה על אזורים אשר עברו פרוצדורה רפואית. ניתן להתייחס לחומרים השונים ולתרסיס עצמו כאל אנטיביוטיקה של הטבע. זאת מאחר והם מכילים מרכיבים, דוגמא פרופוליס, אשר בין היתר הוא אנטי בקטריאלי, אנטי ויראלי, ויש לו יכולות חיטוי חיצוניות ברמה גבוהה.

על מנת להשתמש בחומר בצורה נכונה, יש לרסס את המקום היטב או לרסס פד נקי ולהניח אותו על גבי החתך והצלקת, באופן כזה שהחומר יהיה במגע אחיד עם האזור הנגוע. רצוי מאוד לבצע את התהליך כששוכבים, אז הספיגה היא הרבה יותר נוחה.

כאמור, בתחילת התהליך יש לבצע אותו, באופן קבוע כל שעה שעתיים, אך בהמשך יש להפחית את השימוש על פי התחושה. בסופו של דבר, יהיה ניתן להפסיק את השימוש לגמרי, ולהשתמש בתרסיס רק בשביל להרגיע את המקום, אם יהיה צורך בכך.

איך מזמינים אלופירסט?

ניתן לרכוש את התרסיס באופן מקוון. התרסיס מגיע עד לבית תוך מספר ימיםב עלות של 20 ש"ח. אלופריסט לרכישה אונליין כמו כן וכן ניתן לרכוש אותו בהזמנה טלפונית או באופן פיזי. 

.