איך להשתמש באלופירסט

מהו תרסיס אלופירסט?

בעבור אלו שעדיין אינם מכירים את המוצר נסביר שזהו תרסיס שנועד לעודד החלמה של תפרים ופצעים. התרסיס מיוצר מחומרים טבעיים והשימוש בו אינו מלווה בכאבים. תרסיס אלופירסט לאישה לאחר ניתוח קיסרי מתאים לשימוש כבר בבית היולדות וגם בבית. כל מה שצריך לעשות בשביל לזרז את החלמת האזור זה להתיז מעט מהספריי על החתך מספר פעמים ביום. נציין שהתרסיס מתאים לשימוש גם במקרים של לידה רגילה עם חתכים ותפרים.

מתי כדאי להשתמש בתרסיס?

נשים משתמשות בתרסיס בכדי להרגיע את הכאבים באזור של התפרים. תרסיס אלופירסט לאישה מתאים לאחר ניתוח קיסרי ולאחר לידה רגילה. לאחר שתכירי את התרסיס תגלי שהוא שימושי לכל סוגי הפצעים וגם לגירויים בעור. כל מה שצריך לעשות בשביל להרגיע את האזור הכואב ולהפחית את הכאבים זה לרסס מעט אלופירסט. אפשר להתחיל את השימוש בתכשיר מיד כאשר מסירים את הפלסטר מהאזור (לרוב מתבצע לאחר 24 שעות).

השימוש בתרסיס מתבצע בהתאם לצורך כאשר בשלבים ראשונים רוב הנשים מרססות את האזור אחת לשעתיים או אחת לשעה. בהדרגה, עם ההחלמה הטבעית השימוש בתכשיר פוחת. לאחר מספר ימים היולדת צפויה כבר להרגיש טוב יותר ולהפסיק את השימוש בתכשיר. תרסיס אלופירסט לאישה לאחר ניתוח קיסרי מרגיע את האזור, מקל על כאבים ומסייע במקרים של גירודים.

איך משתמשים?

  1. חשיפה של האזור
  2. התזה של מעט ספריי
  3. חשיפה של האזור המרוסס לאוויר

    מים מפחיתים את ההשפעה של החומר (הם שוטפים אותו) כך שכדאי להימנע משטיפת האזור לאחר השימוש בתרסיס. במידה ובכל זאת שטפתם את האזור חדשו את ההתזה בהקדם האפשרי. במקרים בהם התזה ישירה של החומר על האזור הרגיש אינה מתאפשרת, אפשר יהיה לרסס מעט מהתכשיר על פד סטרילי נקי ולהניח אותו על האזור הכואב.

איך להשתמש באלופירסט

מה מכיל התרסיס?

ניתן למצוא היום המלצות רבות על תרסיס אלופירסט לאישה לאחר ניתוח קיסרי מתוכנן או חירום. נשים רבות הפכו את התרסיס לפריט חובה בתיק הלידה. אם גם אתם מעוניינת להקל על עצמך בכל דרך בכדי להיות פנויה ב-100% לטיפול בתינוק הקטן, כדאי שתדעי מראש מה מכיל הספריי. התרסיס מבסס את פעולתו על סגולות הריפוי של צמח האלוורה. פרט לאלוורה הכשיר כולל גם פרופוליס וצמחי מרפא נוספים. כל החומרים בתרסיס טבעיים כך שניתן להשתמש בו גם לאחר לידה.

מר (הם שוטפים אותו) כך שכדאי להימנע משטיפת האזור לאחר השימוש בתרסיס. במידה ובכל זאת שטפתם את האזור חדשו את ההתזה בהקדם האפשרי. במקרים בהם התזה ישירה של החומר על האזור הרגיש אינה מתאפשרת, אפשר יהיה לרסס מעט מהתכשיר על פד סטרילי נקי ולהניח אותו על האזור הכואב.

איך ניתן לרכוש את המוצר אצלינו?

ניתן לרכוש את התרסיס באופן מקוון באתר שלנו. התרסיס מגיע עד לבית תוך מספר ימים ב עלות של 20 ש"ח. אלופריסט לרכישה אונליין כמו כן  ניתן לרכוש אותו בהזמנה טלפונית או באופן פיזי. 

רוצה לקצר את זמן ההחלמה אחרי הלידה? רוצה לחזור לתפקוד מהיר? צרי איתנו קשר

אנחנו מחפשים משווקים באזורך!

הצטרפי אלינו כמשווקת והתחילי להרוויח

אלופירסט
צריך עזרה?
דילוג לתוכן