אלופירסט לתפרים

חתכים שנסגרו באמצעות תפרים דורשים תקופת החלמה. הגוף זקוק לזמן על מנת לחדש את הרקמות ולרפא את הפצע. תכשיר אלופירסט לתפרים נועד להקל על הכאבים ולזרז את תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף. עם הטיפול הנכון תצליחו לחזור במהרה לשגרה ולהרגיש הרבה יותר טוב. תכשיר אלופירסט מבוסס על חומרי גלם טבעיים עם דגש על צמח האלוורה וחומר בשם פרופוליס שמקורו בכוורת הדבורים. אין לתכשיר תופעות לוואי כך שניתן להשתמש בו ללא הגבלה בכל גיל.

איך אלופירסט עוזר לתפרים?

תכשיר אלופירסט לתפרים פופולרי בקרב יולדות שמבקשות להקל על כאבי הלידה. התפרים לאחר הלידה מגבילים כל תנועה והאם הטרייה מתקשה למצוא תנוחת ישיבה או הנקה. עם תכשיר אלופירסט התפרים מחלימים מהר יותר. יש לתכשיר גם השפעה מרגיעה על האזור כך שרמת הכאב פוחתת בצורה משמעותית. עם אלופירסט ליולדת תצליחי להקל על הכאב ולקבל את האורחים שלך בחיוך.

תרסיס אלופירסט לתפרים מרגיע אל האזור וגם מחטא. צמח האלוורה ידוע בהשפעה מרגיעה על עור פצוע ומגורה. התזה של התרסיס על האזור הפצוע מפחיתה את הכאב ומרגיעה את האדמומיות. יתרון נוסף של תרסיס אלופירסט לתפרים הוא יכולת חיטוי טבעית. פרופוליס הוא חומר שמיוצר בכוורת הדבורים (טבעי לחלוטין) וידוע כחומר חיטוי טבעי. שימוש בפרופוליס מונע התפתחות של זיהומים ומרגיע את תחושת האדמומיות. האלופירסט מצליח גם להפחית את הנפיחות באזור הפצוע.

מה עוד אפשר לעשות עם תרסיס אלופירסט?

  1. הקלה על כאבים של תפרים וקרעים אחרי לידה
  2. טיפול בפטמות סדוקות
  3. חיטוי אזור הטבור לתינוקות
  4. טיפול בתפרחת חיתולים
  5. הקלה על כוויות שמש
  6. הרגעה של עקיצות, גרד, פצעים, חתכים
  7. הקלה על כאבים במקרה של מכות יבשות
  8. הגנה על השיער מפני נזקי השמש

    תרסיס אלופירסט לתפרים שימושי בכל בית. כדאי לכלול אותו בכל ערכת עזרה ראשונה.
אלופירסט לתפרים

איך משתמשים בתרסיס?

כל מה שצריך לעשות בשביל להקל על הכאב ולחטא את האזור זה להתיז מעט מהתרסיס. ההתזה אינה דורשת מגע יד עם האזור הפצוע. ניתן להתיז אלופירסט על תפרים ללא מגע יד שמעביר לאזור חיידקים וגורם לכאבים. אין הגבלה על תדירות השימוש. חשוב לציין שהתכשיר נשטף במים ויש לחדש את ההתזה לאחר רחצה של האזור.

טיפים לריפוי מהיר ונכון של תפרים

על מנת להחלים במהרה תוך מינימום כאב כדאי להקפיד על הנחיות הרופא המטפל. בכל חשש להתפתחות של זיהום יש לפנות מיד אל הרופא. ישנם מקרים בהם יהיה צורך בהסרת התפרים ומקרים בהם התפרים נמסים ואין צורך בהסרה. הקפדה על היגיינה הכרחית להחלמת האזור עם דגש על מניעת זיהומים. יש להקפיד לשטוף היטב את האזור מספר פעמים ביום. תרסיס אלופירסט לתפרים מקל על הכאבים, מחטא את האזור ומפחית את הנפיחות. התרסיס מתאים לשימוש בכל חלקי הגוף. 

איך מזמינים אלופירסט?

ניתן לרכוש את התרסיס באופן מקוון. התרסיס מגיע עד לבית תוך מספר ימיםב עלות של 20 ש"ח. אלופריסט לרכישה אונליין כמו כן וכן ניתן לרכוש אותו בהזמנה טלפונית או באופן פיזי.