אלופירסט לאחר לידה

תרסיס אלופירסט ליולדת

הידעת? רוב הלידות מסתיימות עם תפרים. לאחר לידה ישנה תחושה של צריבה וכאב שמופיע עם כל תנועה קלה. השימוש באולפירסט מקצר את זמן ההחלמה הומאפשר לך לטפל בתינוק/ת ולחזור לשגרה מהר יותר.

תרסיס אלופירסט הינו התרסיס הפופלארי ביותר בעולם בקרב נשים לאחר לידה (לידה וגינלית או קיסרי). כבר בהכנות ללידה נשים מצטיידות בתרסיס האלופירסט. 

הכנה מבעוד מועד חשובה היות שלא ניתן לרכוש את התרסיס בסופר פארם או בחניות טבע כאלו ואחרות אלא אצל משווקות מקומיות או און ליין.

התכשיר מבוסס על חומרים טבעיים בלבד והוא ידוע באיכותו. שילוב של אלוורה, פרופוליס וצמחי מרפא מסייעים בריפוי חתכים, קרעים, מקלים על הכאב, מחטאים את המקום למניעת זיהומים ומאיצים את תהליך הריפוי. 

התרסיס הזה הוא לא עוד תרסיס או תכשיר מאחד הקיימים בשוק. הוא מקל על הכאב באופן שמאפשר לך להרגיש הקלה מיידית, לחזור לתפקוד מהיר ולטפל בתינוק/ת.

עצם הקלה על הכאב מסייעת בריפוי שכן יש חשיבות לקימה מהמיטה, לתנועה ולתזוזה. כשאנחנו סובלות מכאבים הנטיה היא לא לרצות לזוז ולשכב במיטה ולנוח וזה לא משרת אותנו.

נכון הדבר בעיקר ללידה לאחר קיסרי. תרסיס אלופירסט לאחר ניתוח קיסרי מקל מאוד על הכאב באזור הניתוח ומסייע לך לנוע ולזוז בלי להתפתל מכאבים. אופן השימוש בתרסיס גם הוא מסייע. ההתזה היא על המקום אבל היא ממרחק. את לא צריכה למרוח שום דבר, לא להניח פדים על מקום דווי וכואב, לא למרוח משחות אלא רק להתיז ממרחק.

האלופירסט קנה את שמו בקרב יולדות אבל הוא מסייע לדברים נוספים. אימהות משתמשות בו עבור תינוקם באזור חבל הטבור עד שהוא נושר, לאחר ברית המילה על מנת להקל על הכאב, לחטא את המקום ולסייע בתהליך הריפוי כמו גם  לתפרחת חיתולים, לכוויות וחתכים ואפילו ניתן לרסס את השיער אם את מעוניינת בישער רך ונעים(במיוחד טוב למי שצובעת את השיער על בסיס קבוע). הוא בעצם טוב לכוויות, חתכים , שפשופים ואחרי שתשתמשי בו לא תרצי להחליף לתכשיר אלוורה אחר. הוא אפקטיבי והוא גם מספיק להמון זמן.

אלופירסט לאחר לידה

החוש האימהי מתעורר מיד לאחר הלידה ובמקרים רבים עוד כאשר התינוק נמצא ברחם. מיד לאחר הלידה האם הטרייה מבקשת להניק את התינוק, לערסל אותו, להרגיע אותו ולעטוף אותו באהבה. לצערנו, כבר בניסיון הראשון לנוע במיטה היא מגלה את הכאבים של התפרים. מספר שעות לאחר הלידה ההשפעה של חומרי ההרדמה נעלמת ומופיעים כאבים. תכשיר אלופירסט לאחר לידה נועד להקל על אותם כאבים, לזרז את ההחלמה הטבעית של האזור ולאפשר לך לטפל בתינוק בעודך רגועה ופחות כאובה.

מתי אפשר להתחיל להשתמש בתכשיר אלופירסט לאחר לידה?

התכשיר מבוסס על חומרים טבעיים (בעיקר אלוורה) כך שאפשר להתחיל להשתמש בו כבר במהלך האשפוז במחלקת יולדות. התרסיס מותר לשימוש בזמן הנקה. יולדות שכבר מכירות את התכשיר רוכשות אותו מראש וכוללות אותו בתיק הלידה שלהן. התכשיר ידוע כשימושי גם לטיפול בתינוק כך שגם במידה ויתמזל מזלך ותצליחי ללדת ללא תפרים כלל תמצאי שימוש לאלופירסט.

 איך אלופירסט מסייע לאחר לידה?

  1. אלחוש והפחתת כאב
  2. מסייע בהחלמת תפרים (גם תפרים של ניתוח קיסרי)
  3. הפחתת צלקות
  4. החלמה מהירה של העור

אלופירסט לאחר לידה מומלץ לנשים שעברו לידה וגינלית או קיסרית. התכשיר מקל גם על שריטות, תושת גרד ושפשופים בעור.

מה כולל אלופירסט?

חומר הגלם העיקרי של התכשיר הוא ג'ל אלוורה. יש לצמח האלוורה סגולות ריפוי מדהימות והוא משמש להרגעת העור והקלה על כאבים מזה אלפי שנים. פרט לאלוורה מכיל אלופירסט גם פרופוליס שמקורות בכוורת הדבורים ותמציות צמחים. כל חומרי הגלם טבעיים ואיכותיים.

אלופירסט לאחר לידה לטיפול בתינוק

העור העדין של התינוק דורש שימוש במוצרים בעלי רכיבים טבעיים ועדינים. כדאי לעשות כל מאמץ להימנע משימוש בתכשירים שמכילים כימיקלים. תרסיס אלופירסט מתאים לחיטוי של אזור הטבור לאחר הלידה, הרגעת גירויים בעור וטיפול בתפרחת חיתולים. אם התינוק נעקץ מיתושה התזה של אלופירסט מפחיתה את תחושת הגרד ומרגיעה את העור. אלופירסט הוא תכשיר שימושי וחיוני בבתים עם ילדים בכל הגילאים.

למה דווקא תרסיס?

העובדה שהתכשיר מגיע עם אופציה של התזה מהווה יתרון גדול. אין צורך במגע יד עם האזור הפצוע כלל! התזה ממרחק של 10 ס"מ מספיקה לכיסוי מלא של האזור. יש להקפיד לצמצם ככל האפשר כל מגע עם האזור הפצוע בכדי למנוע העברת חיידקים.

איפה אפשר לקנות אלופירסט ליולדת?

תרסיס אלופירסט לאחר לידה משווק בישראל ובעולם באמצעות משווקים מורשים. חברת פוראבר ליווינג מארה"ב  Forever Living. מפיצה את המוצרים שלה אך ורק דרך משווקים מורשים. כיום, אין אפשרות לרכוש  את מוצרי פוראוור ברשתות הפארם הגדולות. כדאי להקדים להזמין את התרסיס מספר שבועות לפני תאריך הלידה המשוער. במידה ולא הספקת לרכוש מראש את התרסיס ניתן לפנות אל המשווקים שפועלים באזור ולבקש אספקה מהירה.

איך ניתן לרכוש את המוצר אצלינו?

ניתן לרכוש את התרסיס באופן מקוון באתר שלנו. התרסיס מגיע עד לבית תוך מספר ימים ב עלות של 20 ש"ח. אלופריסט לרכישה אונליין כמו כן  ניתן לרכוש אותו בהזמנה טלפונית או באופן פיזי. 

רוצה לקצר את זמן ההחלמה אחרי הלידה? רוצה לחזור לתפקוד מהיר? צרי איתנו קשר

תרסיס אלופירסט לאחר לידהמידע
כמה עולה

109 ש"ח כולל מעמ

נפח473 מ"ל
חומריםג'ל אלוורה מיוצב
חומריים טבעיםכן, חומרים טבעיים בלבד
שימושבאמצעות התזה לפי הצורך
מאושר על ידי משרד הבריאותכן