קרם אלופרופוליס לטחורים

קרם אלופרופוליס לטחורים

אם אתם סובלים מטחורים – כדאי שתדעו שיש פתרון. קרם אלופרופוליס לטחורים ידוע כבעל תכונות אנטיביוטיות ואנטי ויראליות. הקרם מתבסס על ג'ל אלוורה טהור בתוספת של פרופוליס מכוורת הדבורים. קרם אלופרופוליס אידאלי לטיפול בעור יבש, אקזמות, טחורים, אקנה, פסוריאזיס, פצעים. כל חומרי הגלם בתכשיר טבעיים כך שהשימוש בו אינו כרוך בתופעות לוואי.

איפה אפשר לקנות קרם אלופרופוליס לטחורים?

סובלים מטחורים ממש עכשיו? הכאב בלתי נסבל ואתם מחפשים פתרון מהיר ויעיל. קרם אלופרופוליס לטחורים נמכר אצל משווקים מורשים של חברת פוראוור. המשווקים פועלים בכל רחבי הארץ תוך שליחת מוצרים בדואר, שימוש בשירותי שליח עד הבית וגם אופציה של איסוף עצמי. כדאי להשלים את השימוש בקרם עם תרסיס אלופירסט. שני התכשירים מומלצים בעבור נשים לאחר לידה שסובלות מטחורים וכאבים באזור התפרים. שימו לב, הקרם מתאים גם לטיפול בתפרחת חיתולים. לרכישה של קרם אלופרופוליס

איך משתמשים בתכשיר?

קרם אלופרופוליס לטחורים ( יש שמחפשים או קוראים למוצר בטעות אלופירסט לפיסורה) מתאים גם למריחה על האזור הכואב וגם להכנת נרות. בהתאם לצורך אפשר להקפיא גלילים קטנים של קרם בעזרת נייר כסף ולהחדיר אותם פנימה. חומרי הגלם טבעיים כך שאפשר להשתמש בקרם ללא הגבלה.

מתי כדאי להתחיל להשתמש בקרם?

ככל שתתחילו מוקדם יותר לטפל בבעיה כך הכאבים יחלפו מהר יותר. טחורים הם כלי דם שמתרחבים וצונחים באזור פי הטבעת. כאבים של טחורים מקשים על ישיבה, שכיבה על הגב ולעתים גם על עמידה. ישנם מקרים של טחורים בהם הכאב אינו פוסק כלל. אם אתם מבחינים בדם טרי לאחר יציאה או בכאבים סביב פי הטבעת – ישנה סבירות גבוהה שאתם סובלים מטחורים. גרד באזור פי הטבעת עשוי להעיד גם כן על בעיית טחורים.

קרם אלופרופוליס

איך מטפלים בטחורים?

אם תיגשו אל רופא המשפחה ותתלוננו על טחורים תקבלו המלצה למשחה מקומית, אמבטיות, שתייה מרובה של מים והימנעות משהייה ממושכת בשירותים. קרם אלופרופוליס לטחורים הוא תכשיר טבעי שמזרז את ההחלמה ומקל על הכאבים. לרוב ההחלמה דורשת מספר ימים בהם הכאבים פוחתים בהדרגה. כדאי להיעזר בתכשירים טבעיים ולהקל על הכאבים. מריחת קרמים לטחורים באזור פי הטבעת מאפשרת מתן צואה תוך מינימום כאב.

מה גורם לטחורים?

 1. עצירות (מאמץ בזמן יציאה)
 2. לחץ באזור האגן
 3. הריון
 4. עמידה ממושכת
 5. לחץ דם גבוה בווריד הכבד הפורטלי
 6. מתח נפשי
 7. פעילות גופנית מאומצת או מחסור בפעילות גופנית
 8. אי ספיקת לב משמעותית
 9. תורשה
 10. עודף משקל

איך מאבחנים?

הרופא המטפל מזהה את הטחורים באמצעות בדיקה של האזור. הוא מתבונן בטחור באופן ישיר כאשר מדובר בטחורים חיצוניים. במקרים של טחורים פנימיים האבחנה מתבצעת בעזרת אנוסקופ. בדיקה פשוטה מאבחנת את הגורם לכאבים ומקדמת אתכם לקראת החלמה מלאה וחזרה לשגרה. קרם אלופרופוליס לטחורים מתאים גם למבוגרים וגם לצעירים. ההערכה היא ש-50% מתושבי המדינות המתועשות צפויים לפתח בעיית טחורים לפחות פעם אחת.

תגובה אחת

 1. שלום רב,

  אני רוצה לקנות קרם אלופרופוליס לטחורים (109 ש"ח) ולאסוף ממשרדך ברמת גן – 12.11.2022 לאחר 17-30.
  אנא צור איתי קשר בטלפון 0529370437 כדי לאשר את הבקשה שלי.

  תודה,

  ולרי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *