אלוהיט לושן

משחת אלוהיט לושן של פוראוור

כולנו מכירים את הימים בהם אנחנו מסיימים את יום העבודה עייפים עם שרירים כואבים. אם חשבתם עד היום שהפתרון היחיד הוא רביצה מול הטלוויזיה בעוד למחרת אתם מתעוררים עם כאבים בכל הגוף – הגיע הזמן שתגלו את תחליב אלוהיט לושן. יש למוצר אחד מופלא את היכולת לשפר את ההרגשה שלכם ולהקל בצורה משמעותית על הכאבים. עיסוי של השרירים הכואבים עם אלוהיט לושן מרגיע את הגוף והנפש. קחו לעצמכם כמה רגעים לעיסוי של האזור הכואב ותתעוררו מחר בבוקר ללא כאבים כלל.

מה כולל אלוהיט לושן?

התחליב כולל רכיבי חימום ייחודיים שהופכים את התכשיר לאידאלי להקלה על שרירים עייפים, תפוסים וכואבים. בנוסף, התחליב מכיל גם חומרים שמרככים את העור ומרגיעים אותו. היתרון הגדול של אלוהיט לושן הוא היכולת של הרכיבים הפעילים לחדור אל תוך השכבות הפנימיות של העור. בניגוד לתכשירים אחרים בהם החומרים הפעילים אינם מגיעים אל עומק השריר, התכשיר הזה כן מצליח לעשות את זה ומזרז כך את ההתאוששות של השרירים לאחר אימון או פעילות מאומצת אחרת. 

איך משתמשים בתכשיר?

כל מה שצריך לעשות בשביל לאפשר לאלוהיט לושן להקל על כאבי השרירים שלכם זה לעסות את האזור קלות. הניחו תחליב על האזור הכואב (רצוי לאחר מקלחת) ובצעו עיסוי להחדרה של החומר על השכבות הפנימיות בעור. השילוב בין תנועות העיסוי לבין החומרים הפעילים שבתכשיר יביא להקלה מהירה בכאב. עיסוי ממריץ את זרימת הדם אל האזור ומזרז כך  את בניית השרירים והחלמתם. יש למרוח כמות נדיבה של אלוהיט לושן באזור הכואב ולהמשיך בעיסוי בהתאם לצורך. יש להימנע ממגע של החומר עם העיניים. במקרה ובכל זאת נוצר מגע עם העיניים מהרו לשטוף היטב את העין עם מים.

מי יכול להשתמש בתכשיר?

אלוהיט לושן מתאים למבוגרים וילדים כאחד. התכשיר מתאים לגברים ונשים בכל הגילאים ללא הגבלת שימוש. התחליב מומלץ לאחר פעילות ספורטיבית מאומצת וכאשר מופיעים כאבי שרירים בסוף יום עבודה או לאחר יום של טיול. אלוהיט לושן יהיה סיוף נהדר ליום של כיף עם הילדים או טיול בשטח.

איפה קונים את התכשיר?

הזמנה אונליין של אלוהיט היא הדרך המהירה והטובה ביותר לרכישת אלוהיט לושן. המשלוח מגיע אליכם עד פתח הבית. כלות משלן 20 ש"ח בלבד. הרכישה מאובטח. לרכישת המוצר

אנחנו מחפשים משווקים באזורך!

הצטרפי אלינו כמשווקת והתחילי להרוויח

אלופירסט
צריך עזרה?
דילוג לתוכן