אלופירסט בתיק הלידה שלך

הכנה נכונה של תיק לידה תאפשר לך ולבן הזוג שלך לצלוח את אתגר הלידה טוב יותר. על התיק לכלול את כל מה שאת צריכה בשביל להרגיש בנוח ולאפשר לגוף שלך להחלים במהרה. תיק הלידה צריך להכיל תחתונים נוחים, 2 פיג'מות אהובות, כלי רחצה, כפכפים למקלחת, ציוד ראשוני לטיפול בתינוק ותכשיר אלופירסט להקלה על הכאבים וזירוז ההחלמה. נשים שמשתמשות באלופירסט מדווחות על הקלה משמעותית בכאבים באזור התפרים. אלופירסט בתיק הלידה שלך נחוץ לאחר לידה רגילה, לידת מכשירים ולידה בניתוח קיסרי.

מה כדאי להכניס אל תיק הלידה?

תיק לידה מוצלח הוא כזה שמכיל את כל מה שאתם צריכה ללא פריטים מיותרים. על התוכן של התיק לוודא שתצליחי להתמודד בצורה הטובה ביותר עם הלידה והשהות בבית החולים. במהלך הלידה והאשפוז תקבלי בבית החולים פיג'מה רחבה בשבילך, פדים וציוד בסיסי לטיפול בתינוק. לא תקבלי תחתונים, גרביים, כפכפים למקלחת, חזייה או גופיות חמות.

לטובת הקלה על כאבים וזירוז החלמת התפרים תקבלי בחלק מבתי החולים פדים קפואים. בכל בתי החולים אפשר יהיה לקבל משככי כאבים ושאר תרופות על פי הנחיית הרופא. תרסיס אלופירסט להקלה על הכאבים באזור התפרים וזירוז ההחלמה היולדות רוכשות מראש בעצמן ומביאות אל מחלקת היולדות בתיק. ממש כפי שאת רוכשת מראש שמן שקדים לטובת מניעת קרעים במהלך הלידה, כך תכניסי גם אלופירסט אל תיק הלידה שלך.

איך משתמשים באלופירסט לאחר לידה?

תרסיס אלופירסט בתיק הלידה שלך מאפשר שימוש אישי לפי צורך. התרסיס מתבסס על שימוש בחומרים טבעיים בלבד כך שאין הגבלת כמויות. כל שעלייך לעשות זה להתיז מהתרסיס על האזור הכואב (אפשר להתיז על התפרים ללא חשש). ההתזה מאפשרת שימוש ללא מגע כך שאת חוסכת לעצמך כאבים ובעברת חיידקים אל התפרים במגע יד. שימי לב שהתרסיס נשטף במים כך שיש לחדש את ההתזה לאחר כל שטיפה.

מה מרגישים אחרי שמתיזים אלופירסט?

ההתזה של התרסיס מביאה הקלה על הכאבים ומזרזת את תהליכי ההחלמה הטבעיים של הגוף. התרסיס מתבסס על אלוורה, פרופוליס וצמחי מרפא נוספים. צמח האלוורה ידוע בסגולות מרפא מדהימות. הפרופוליס הוא חומר שמגיע מכוורת הדבורים ויש לו יכולת חיטוי. צמחי המרפא הופכים את התרסיס אפקטיבי עוד יותר.

איפה קונים אלופירסט?

בשביל שיהיה אלופירסט בתיק הלידה שלך עלייך לפנות אל אחת המשווקות ולהזמין את המוצר מראש. המחיר אינו יקר והמשלוח מגיע עד הבית. קיימות נקודות איסוף בעבור אלו שמעדיפות לקבל את המוצר כמה שיותר מהר. אם לא הספקת להזמין אלופירסט לפני הלידה צרי קשר ונתאם משלוח מהיר, איסוף עצמי או שליחה של התרסיס אל בית היולדות. אפשר להתחיל שימוש באלופירסט גם לאחר השחרור מבית החולים. כל עוד האזור כואב והתפרים מחלימים תרסיס אלופירסט יכול לעזור.

אנחנו מחפשים משווקים באזורך!

הצטרפי אלינו כמשווקת והתחילי להרוויח

אלופירסט
צריך עזרה?
דילוג לתוכן