אלופירסט לתפרחת חיתולים

אלופירסט לתינוק

גירוי בעור באזור שמכוסה בחיתול ברוב שעות היום הוא למעשה תפרחת חיתולים. בשפה הרפואית תפרחת החיתולים מכונה דרמטיטיס כאשר האזורים בהם היא מופיעה הם העכוז, הירכיים והבטן. הבעיה נפוצה מאוד בקרב תינוקים עד כי רוב התינוקות סובלים מהבעיה מספר פעמים במהלך תקופת השימוש בחיתולים. החומרים מהם עשויים החיתולים גורמים לתפרחת שמופיעה גם כאשר מקפידים על היגיינה והחלפת חיתולים תכופה. אם התינוק שלך מפתח תפרחת חיתולים לעתים קרובות אין משמעות הדבר שהוא אינו מטופל נכון. הגורם לבעיה הוא ככל הנראה עור רגיש.

החיתולים והמגבונים מכילים חומרים סינטטיים, כימיקלים ובמקרים רבים גם תוצרים של נפט. במגע עם העור העדין של התינוק בתוספת הפרשות גוף חומציות מתפתחת פריחה. בכדי לצמצם את תחושת הגירוי בעור ולצמצם את החשיפה של עור התינוק לכימיקלים כדאי לתת עדיפות לתכשירים טבעיים שאינם כוללים כימיקלים כלל.

סימנים של תפרחת חיתולים

  1. עור אדום ומגורה
  2. רגישות למגע בעור באזור החיתול
  3. פצעונים, שלפוחיות ופצעים מדממים באזור החיתול

אם העור של התינוק מגורה באזור החיתול כדאי לצמצם מגע ולהשתמש בתכשירים ייעודעען להרגעת העור וטיפול בבעיה. תכשיר אלופירסט לתפרחת חיתולים מתבסס על ג'ל אלוורה טהור, פרופוליס שמיוצר בכוורת הדבורים וצמחי מרפא. התכשיר מרגיע את העור, משכך את הכאב, מחטא ומזרז את תהליכי ההחלמה הטבעיים. היתרון המשמעותי של תכשיר אלופירסט לתפרחת חיתולים הוא מכל ההתזה. אלופירסט לתפרחת חיתולים נמכר בתרסיס כך שניתן להתיז את החומר על האזור המגורה ללא מגע יד.

מתי אפשר להתחיל להשתמש בתרסיס אלופירסט לתפרחת חיתולים?

תכשירי אלופירסט מתבססים על חומרים טבעיים. הם מתאימים לשימוש בכל גיל. נשים נעזרות בתרסיס אלופירסט לזירוז החלמת התפרים לאחר הלידה. אותו תרסיס ששיכך את כאבי התפרים מתאים גם להקלה על תפרחת חיתולים של התינוק. לאחר שתכירו את היתרונות הרבים של אלופירסט תקפידו גם אתם להחזיק אותו בבית באופן קבוע. 

תפרחת חיתולים לא עוברת – מה עושים?

ישנם מקרים בהם משחות החתלה רגילות אינן מצליחות לרפא את התפרחת. כאשר מדובר במצב של תפרחת מפושטת או תפרחת שאינה מגיבה כלל למשחות החתלה – יש לפנות בהקדם להתייעצות עם רופא ילדים. ייתכן והמקור לבעיה הוא זיהום פטרייתי שדורש משחה טיפולית. תרסיס אלופירסט לתפרחת חיתולים מתאים לשימוש יחד עם תכשירים נוספים. אם העור אדום ומגורה והתינוק בוכה מכאב בכל החתלה – התיזו על האזור ספריי אלופירסט קריר וההקלה תגיע במהרה.

איך מונעים תפרחת חיתולים?

שימוש קבוע בתרסיס אלופירסט מצמצם משמעותית את הסיכונים לגירויים בעור. אלופירסט כולל חומרים בעלי אפקט חיטוי טבעי וחומרים שמרגיעים את העור ומגנים עליו. עם תרסיס אלופירסט אתם מעניקים לעור התינוק את ההגנה הטובה ביותר מבלי לחשוף אותו לכימיקלים. המפתח למניעת גירויים באזור ההחתלה הוא החלפת חיתולים תכופה, חיתולים איכותיים, שטיפת ידיים לפני כל החלפת חיתול, שמירה על האזור יבש ומאוורר, שימוש קבוע בתכשירים טבעיים לחיטוי ולחות.

איך רוכשים אלופירסט

אנחנו מחפשים משווקים באזורך!

הצטרפי אלינו כמשווקת והתחילי להרוויח

אלופירסט
צריך עזרה?
דילוג לתוכן