אלופרופוליס פיסורה (אלופירסט פיסורה)

פיסורה אנאלית היא מצב בו נוצר סדק ברירית של פי הטבעת. אותו סדק או קרע קל גורם לכאבים חזקים שמלווים בדימום עם כל יציאה של צואה דרך פי הטבעת. בעבור אלו שמתבלבלים בין פיסורה לבין טחורים נסביר שפיסורה היא מצב בו קיים סדק בתעלת פי הטבעת בעוד טחורים הם כלי דם שהתרחבו באזור פי הטבעת. ייתכן מצב בו אדם מסוים סובל משתי התופעות במקביל. אנחנו נסביר כאן מהי פיסורה ואיך אתם יכולים להקל על הכאב עם אלופירסט פיסורה.

גורמים לפיסורה

הגורם לפיסורה הוא לרוב פציעה מקומית באזור פי הטבעת או התעלה האנאלית. הקרע מעודד התכווצות של השרירים באזור ובהתאם זרימת הדם הופעת איטית יותר וההחלמה מתעכבת. פיסורה נוצרת לאחר תקופה של עצירות, הריון או לידה, שלשול, האטה בזרימת הדם בגיל מבוגר, מחלות מעיים, פציעה באזור. אלופירסט פיסורה מתבסס על חומרים טבעיים ומתאים לשימוש בכל גיל.

איך אדע שיש לי פיסורה?

אם מופיעים אצלכם כאב חד או תחושת צריבה במהלך מתן צואה – ייתכן והגורם לבעיה הוא פיסורה. דימום במהלך יציאה עלול גם כן להעיד על פיסורה. סממן נוסף הוא הפרשה צהבהבה בזמן יציאה. לרוב, תדעו שיש לכם פיסורה כאשר תבחינו בכתם דם טרי על נייר הטואלט. דימום שמעיד על פיסורה הוא כזה שאינו מעורבב עם הצואה. תסמינים נוספים הם גרד באזור פי הטבעת וקרע בעור באזור פי הטבעת.

איך מאבחנים?

את האבחון מבצע רופא גסטרו או כירורג באמצעות בדיקה גופנית. אם אתם מבחינים בתסמין אחד או יותר כדאי לתאם תור לרופא ולהגיע לבדיקה. הפיסורה אינה מסוכנת אך הכאבים פוגעים באיכות החיים.

אלופרופוליס פיסורה

איך מטפלים?

הטיפול בפיסורה מתבצע בבית באופן עצמאי. אין צורך באשפוז. ההחלמה היא בתוך מספר ימים עד מספר שבועות בהתאם למהירות בה הפצע מחלים. הטיפול מתמקד בריכוך של היציאות במטרה למנוע את הפגיעה ברירית. לפי צורך ממליץ הרופא גם עם שימוש במשחה עם או בלי חומר מאלחש. תכשיר אלופירסט פיסורה נועד להקל על כאב באזור, להפחית את הנפיחות, לחטא ולזרז את תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף.

קרם אלוורה אלופרופוליס של פוראוור

 

אלופרופוליס לפיסורה הנו תכשיר שנמכר בצורה של קרם. קרם אלו פרופוליס הוא מוצר ייחודי בשוק היום. הוא מורכב מרכיבים טבעיים בלבד. הוא מורכב משני הרכיבים אפקטיבים:ג'ל האלו ורה המיוצב בשילוב הפרופוליס שמרכיביו ותכונותיו מקנות לו יכולות אנטיביוטיות ואנטי ויראליות מגוונת. כמו כן, מועשר הקרם בתמציות קמומיל בויטמיניםA ו-E.

האם אלופירסט לפיסורה ואלופרופוליס לפיסורה זה אותו מוצר?

לא, שני המוצרים הם מוצרי דגל של חברת פוראוור. אלופירסט, אחד ממוצרי הדגל מיועד לנשים לאחר לידה ואלופרופוליס מיועד לפיסורה וטחורים. שני המוצרים מבוססים על חומירם טבעיים בלבד. המוצר הנכון לטיפול בפיסורה וטחורים הוא קרם אלופרופוליס (בטעות אנשים מחפשים אלופירסט לפיסורה)

ניתן לרכוש את הקרם באופן מקוון. הקרם מגיע עד לבית תוך מספר ימיםב עלות של 20 ש"ח. אלופרופוליס לרכישה און ליין.כמו כן וכן ניתן לרכוש אותו בהזמנה טלפונית או באופן פיזי.