אלופירסט חוות דעת

חוות דעת על תרסיס אלו פירסט פוראוור

הבקשה לבחון המלצות ולקבל מידע רב ככל האפשר על מוצרים מובנת לחלוטין. נרצה תמיד לדעת אלו חומרים אנחנו מכניסים אל הגוף ונעשה כל מאמץ לצמצם שימוש בכימיקלים מזיקים. תכשיר אלופירסט מתבסס על חומרי גלם טבעיים בלבד עם דגש על ג'ל אלוורה טהור. חברת פוראוור מקפידה להשתמש רק בצמחי אלוורה מובחרים ששייכים לזן ספציפי. התכשירים משווקים בהצלחה מזה שנים רבות בישראל ובמדינות מערביות נוספות.

אלופירסט חוות דעת של אימהות

נשים אחרי לידה נעזרות בתכשיר אלופירסט לטובת זירוז ההחלמה לאחר לידה. התזה של התרסיס על אזור התפרים (גם במקרים של ניתוח קיסרי) מזרזת את ההחלמה ומרגיעה את הכאב. כדאי לכלול אלופירסט בתיק הלידה ולהתחיל את השימוש בו מוקדם ככל האפשר. אותן אימהות טריות ממשיכות את השימוש בתרסיס גם לאחר השחרור מבית החולים. הן נותנות על אלופירסט חוות דעת חיובית וממליצות לחברותיהן. תרסיס אלופירסט שימושי גם לטיפול הטבור של התינוק, תפרחת חיתולים, עקיצות וגירויים בעור. אחרי שתגלי את היכולות המופלאות של התרסיס הזה תכללי אותו גם את בתיק העזרה הראשונה.

מה עושים עם תפרים אחרי הלידה?

כל יולדת שעברה לידה שמלווה בתפרים מכירה היטב את הכאב שמופיע עם כל תנועה. מיד לאחר שההשפעה של חומרי ההרדמה נעלמת מופיעים כאבים עם כל צעד, ניסיון לקום, ביקור בשירותים או מעבר אל תנוחת ישיבה. היולדת מתקשה לטפל בתינוק, לערסל אותו, להתקלח בעצמה ואפילו למצוא תנוחה נוחה לשינה. הצוות בבית החולים מציע משככי כאבים שניתנים ללא מרשם רופא ופדים קפואים להרגעת הכאב. יולדות שהצטיידו מראש בתכשיר אלופירסט מתחילות מיד להשתמש בו. ג'ל האלוורה מרגיע במהרה את הכאב והפרופוליס משמש חומר חיטוי טבעי. כל הרכיבים טבעיים כך שאין הגבלת כמות ואפשר להשתמש בתכשיר בכל גיל.

אלופירסט חוות דעת חיובית

  1. הקלה על כאבים
  2. הרגעה של האזור לאחר לידה עם קרעים
  3. מניעת זיהומים
  4. מתאים לאחר לידה בניתוח קיסרי
  5. חיטוי טבעי של פצעים וחתכים

היתרון הגדול של תכשיר אלופירסט הוא היותו עשוי רכיבים טבעיים לחלוטין. השימוש בו מותר מיד לאחר לידה ואינו כולל תופעות לוואי. התכשיר נמכר בתוך מיכל התזה כך שאפשר להשתמש בו ללא כל מגע יד. כל מה שאת צריכה לעשות בשביל להקל על הכאב זה להתיז מעט תרסיס אלופירסט על האזור הכואב. חשוב לציין שהתכשיר נשטף במים ויש לשחזר את ההתזה לאחר כל רחצה.

אם את נמצאת בהריון או מחפשת מתנה לחברה שעתידה ללדת בקרוב – תרסיס אלופירסט הוא מתנה שימושית. בכל בית יהיו שימושים רבים לתרסיס. התזה אחת מהירה מקלה על כאבים של עקיצות, כוויות קלות, חתכים, שריטות. אחרי שתכירו את הסגולות הטובות של האלופירסט לא תפסיקו להשתמש בו. אפשר וכדאי לקחת את התרסיס גם לטיולים.

איך ניתן לרכוש את המוצר אצלינו?

ניתן לרכוש את התרסיס באופן מקוון באתר שלנו. התרסיס מגיע עד לבית תוך מספר ימים ב עלות של 20 ש"ח. אלופריסט לרכישה אונליין כמו כן  ניתן לרכוש אותו בהזמנה טלפונית או באופן פיזי. 

רוצה לקצר את זמן ההחלמה אחרי הלידה? רוצה לחזור לתפקוד מהיר? צרי איתנו קשר

תרסיס אלופירסט חוות דעתמידע
למי מיועד

 לנשים לאחר לידה נרתיקית או קיסרית שרוצות לחזור לתפקוד מהיר ולהקל על הכאב

איך משתמשיםאין הגבלה על כמות ההתזות. מומלץ בכל פעם שרוצים להקל על הכאב או על אי הנוחות
יתרונותמקל על הכאב, מונע זיהומים ומאחה את החתכים והקרעים
נפח473 מ"ל
היכן רוכשיםאצל משווקות מורשות ברחבי הארץ או באופן מקוון
חומריים חומרים טבעיים (אלוורה ופרופוליס)
מאושר על ידי משרד הבריאותכן