אלופירסט נגד כוויות – מה צריך לעשות?

אלופירסט נגד כוויות – מה צריך לעשות?

אם עד היום השתמשתם בג'ל אלוורה רגיל נגד כוויות – הגיע הזמן שתדעו שתכשיר אלופירסט נגד כוויות מכיל חומרים נוספים פרט לאלוורה ומצליח לתת מענה טוב יותר. עם תרסיס אלופירסט נגד כוויות הכאב יחלוף מהר יותר והעור יצליח לשקם את עצמו במהרה. התכשיר מבוסס על חומרים טבעיים כך שהוא מתאים לשימוש בכל הגילאים וללא הגבלה. ג'ל האלוורה נשטף במים ויש לחדש את ההתזה לאחר כל שטיפה של האזור.

אף על פי שלא תמיד האישה יודעת מראש שהיא אמורה לעבור ניתוח קיסרי, במקרים רבים זה לא מתוכנן, הרי שישנם דברים מסוימים שעליה לעשות אחרי הניתוח על מנת להתאושש ולעבור את התקופה שאחרי, כמה שיותר מהר וכמה שיותר טוב. כך היא תוכל לחזור לעצמה ותוכל לספק לתינוק ולעצמה את הזמן ואת היחס הנדרש.

חשוב להבהיר, טיפול אחרי ניתוח קיסרי חייב להתבצע בהשגחת רופא וכן כל דבר שהאישה רוצה לעשות, חייב להתבצע על פי המלצה של גורם מוסמך. זאת על מנת שלא ייגרם לה נזק, והמקום בו בוצע הניתוח, אשר מכיל תפרים לא ייפתח או יזדהם. כל טיפ והמלצה, חייבים גם להתבצע בתהליך מסודר, קפדני והדרגתי. כלומר, יהיו דברים שיהיה ניתן לבצע קודם ויהיו דברים שיהיה ניתן לבצע רק בשלב יותר מאוחר.

איפה כדאי לאחסן את התרסיס בבית?

ג'ל אלופירסט נגד כוויות נמכר בתרסיס שמאפשר התזה של החומר על האזור הכואב. אם זה עתה חזרתם מהים עם כוויות שמש בכתפיים או נגעתם בטעות במנגל רותח – כל מה שאתם צריכים לעשות זה לשלוף מהארון תרסיס אלופירסט נגד כוויות ולהתיז מעט על האזור הכואב. ההתזה מאפשר שימוש ללא מגע יד. כאב חד מופיע מיד עם כל מגע יד באזור של הכוויה, האפשרות להשתמש בתרסיס מונעת כאב והעברת חיידקים אל האזור במגע יד.

איך מטפלים בכוויה קלה עם אלופירסט?

אם אתם יוצאים לטיול או לבילוי בחוף הים כדאי לקחת עמכם את התרסיס. לאחר שהייה של מספר שעות בים נתיז מעט אלופירסט להגנה על העור. במהלך טיולים תרסיס אלופירסט חיוני לטיפול בחתכים, עקיצות, גירויים בעור וכוויות. בבית נאחסן את התרסיס בארון סגור, מוצל וקריר. שימו לב שאתם מרחיקים את התכשיר ממקורות חום. אלופירסט נגד כוויות שמאוחסן במקום קריר מבטיח אפשרות להתיז חומר קריר לאפקט הרגעה מידי.

אלופירסט נגד כוויות לחיילים

צה"ל אמנם דואג לפסק לחיילים את כל הציוד הדרוש לשמירה על אורח חיים בריא, אך בכל זאת כדאי להוסיף תרסיס אלופירסט לכל תיק. בתנאי שדה, בטירונות ובמהלך השירות כולו, תרסיס אלופירסט יוכל לפתור במהרה צריבה של עקיצות, שפשפת, חתכים שטחיים וכוויות קלות. תכשיר אלופירסט אחד מהווה בעבור חיילים ערכת עזרה ראשונה מלאה. היום כבר אין צורך לרכוש מספר מוצרים כאשר קיים תרסיס אחד שמצליח לטפל בכמה סוגים של פציעות.

מה כולל תרסיס אלופירסט נגד כוויות?

2 החומרים העיקריים בתרסיס הם צמח אלוורה ופרופוליס (תוצר של כוורת הדבורים). אל שני החומרים הללו מצטרפות תמציות של 11 צמחי מרפא. השילוב בין כל המרכיבים יותר תכשיר איכותי שמצליח להקל על כאב, לחטא, להרגיע את העור ולזרז את תהליך ההחלמה הטבעי.

אנחנו מחפשים משווקים באזורך!

הצטרפי אלינו כמשווקת והתחילי להרוויח

אלופירסט
צריך עזרה?
דילוג לתוכן