יש לך שאלה לגבי אלופירסט? צרו קשר

תרסיס אלופירסט לאחר לידה

כבר לקראת הלידה הראשונה את תדעי שקיימת שיטה להקלה על הכאבים של התפרים וזירוז ההחלמה. לרוב, הסוד שמור ליולדות וותיקות, אך אין כל סיבה שלא להצטייד מראש בכל מה שצריך בשביל להפוך את הלידה לחוויה קלה. אחת הטעויות של נשים שמגיעות ללידה היא היערכות רבה לקראת הכאבים הצפויים במהלך הלידה. הן מתרגלות נשימות, רוכשות מכשירים יקרים, שוכרות דולה ומתרגלות תרגילי דמיון מודרך. לבסוף, הן עוברות את הלידה בקלות עם אפידורל ומגלות שהקושי האמתי מגיע דווקא אחרי הלידה.

אחרי הלידה את כבר אימא לכל דבר. מיד כאשר העובר יוצא מהרחם הוא הופך שלך לכל דבר. את שלפני רגע עוד היית אישה בהריון ללא ילדים מתבקשת כעת לטפל בתינוק קטנטן שזקוק לך במשך 24 שעות ביממה. התינוק הקטן זקוק לקרבה שלך, לטיפול שלך ולמלוא תשומת הלב שלך. מה עושים כאשר התינוק זקוק לך, את זקוקה לו ובכל זאת לא מצליחה לתפקד מרוב כאבים? לידה עם תפרים כואבת מאוד, ההחלמה דורשת כשבועיים ואת לא יכולה להרשות לעצמך לחכות. זהו השלב בו יולדת מנוסה תשלוף מהתיק תרסיס אלופריסט להקלה על כאבים וזירוז ההחלמה הטבעית.

מה זה תרסיס אלופריסט?

כיום, תרסיס אלופריסט לאחר לידה הפך לפריט חובה בכל תיק לידה ובכל רשימת הכנת ציוד לקראת לידה. היולדות מזמינות מראש את התרסיס בכדי להתחיל להשתמש בו מהר ככל האפשר. התרסיס מתבסס על צמח האלוורה שידוע בהשפעה מרגיעה יחד עם פרופוליס וצמחי מרפא נוספים. שימוש בתרסיס מרגיע את האזור, מקל על כאבים ומסייע בהחלמת תפרים וקרעים שנוצרו במהלך הלידה.

איך משתמשים באלופריסט?

חומר משווק היום בתוך תרסיס כך שכל מה שצריך לעשות זה להתיז מעט מהתרסיס על האזור הכואב. אין כל חובה במגע ישיר עם האזור הכואב. כל אישה שעברה לידה עם תפרים יודעת שעצם המחשבה על מריחת משחה על התפרים מעוררת בה צמרמורות של כאב. התרסיס קל לשימוש, ההתזה מאפשרת שימוש גם באזורים כואבים ורגישים. את בסך הכול צריכה לרסס מעט מהתרסיס על האזור הכואב ממרחק של כמה סנטימטרים. לקריאה מורחבת איך משתמשים בתרסיס האלופירסט

איך להשתמש באלופירסט | אלופירסט ברמת גן | aloefirst

כמה פעמים אפשר להשתמש?

תרסיס אלופריסט לאחר לידה כולל חומרים טבעיים כך שאין הגבלה על תדירות השימוש. שימי לב שהחומר הפעיל נשטף במים כך שכדאי לחדש את ההתזה לאחר כל רחצה. כאמור, אפשר וכדאי להתחיל את השימוש בתכשיר מיד לאחר הלידה בעודך מאושפזת במחלקת יולדות.

לא קניתי מראש אלופריסט – מה אפשר לעשות?

בין אם ידעת על התרסיס אך לא הספקת להזמין אותו לפני הלידה ובין אם כלל לא ידעת שהוא קיים – את יכולה לקבל אותו במהרה עכשיו. כל מה שאת צריכה לעשות זה לאתר משווק מורשה באזור בו את נמצאת ולייצור עמו קשר. המשווקים המורשים מכירים היטב את כאבי הלידה וממהרים לספק את התכשיר אל מחלקת היולדות או אל בית היולדת.

אנחנו מחפשים משווקים באזורך!

הצטרפי אלינו כמשווקת והתחילי להרוויח

תרסיס אלופירסט | ספריי אלופירסט | aloefirst
צריך עזרה?
דילוג לתוכן