תרסיס ג'ל אלוורה

תרסיס ג'ל אלוורה

צמח האלוורה ידוע בסגולות רפואיות טובות, הוא מסייע בהקלה על כאבים ובעיות עור מזה שנים רבות. תרסיס ג'ל אלוורה מחזק את היתרונות של האלוורה תוך שימוש נוח ונטול כאבים. כאשר החומר מותז על האזור הכואב אין כל צורך במגע ישיר. התרסיס שימושי במקרים של חתכים, כוויות, עקיצות ותפרים. תרסיס ג'ל אלוורה מתאים לנשים אחרי לידה, כוויות שמש וכוויות רגילות, עקיצות של חרקים, חתכים. כדאי להחזיק באופן קבוע תכשיר אלוורה עם דגש על תרסיס בכל בית ובכל תיק עזרה ראשונה.

תרסיס ג'ל אלוורה לנשים אחרי לידה

החלמה מלידה דורשת מספר שבועות. הגוף והנפש זקוקים לזמן על מנת להסתגל למצב החדש ולעבד את החוויה. המשפחה והחברים עוטפים את היולדת באהבה ומנסים לסייע ככל שניתן. הקושי של היולדת נובע מהרצון לטפל בתינוק ולהעניק לו את מלוא תשומת הלב לצד כאבי ההחלמה, דימומים ועייפות. תרסיס ג'ל אלוורה מהווה הקלה משמעותית בעבור אותן נשים היות והוא מזרז את ההחלמה של האזור, מאלחש ומרגיע את האזור. אפשר להתחיל להשתמש בתרסיס מיד לאחר הלידה. שימוש בתכשירי אלוורה מומלץ גם במהלך ההיריון למניעת סימני מתיחה ותחושת גרד בעור

איך התרסיס יכול לעזור בהחלמת חתכים?

תרסיס אלופירסט | ספריי אלופירסט | תרסיס ג'ל אלוורה תרסיס ג'ל אלוורה (אלופירסט) מצליח לחטא את האזור הפצוע באופן טבעי. יש לתכשיר תכונות אנטיביוטיות, אנטי בקטריולוגיות ונוגדי פטריות. כדאי להשתמש בו במקרים פשוטים של חתך כך בברך אצל ילדים וגם במקרים של תפרים ערך חתכים בפרנאום לאחר לידה ותפרים אחרי ניתוח קיסרי. התרסיס שימושי גם לאחר ניתוחים אחרים (גם קוסמטיים). ניתן להתיז את החומר באזורים קטנים וגם באזורים גדולים.

יש לרכיבים שקיימים בצמח האלוורה את היכולת לעודד ריפוי טבעי של העור ולשפר את המראה שלו במקרים של כוויות. האלוורה מסייע לחידוש של הרקמה העורית וזירוז יצירת מרכיבים עוריים חיוניים להחלמה אחרי פציעה

תכונות אנטי-בקטריאליות של החומר

המשמעות של תכונה אנטי- בקטריאלית היא יכולת של החומר לייצור סביבה בה החיידקים אינם מסוגלים להתקיים או להתרבות. תרסיס אלוורה מצליח למנוע התרבות של חיידקים נפוצים בפצעים עוריים. השימוש באלוורה מצליח לצמצם את כמות החיידקים בפצע בעור ומפחית כך את הסיכון להתפתחות של זיהום וחדירת חיידקים אל השכבות הפנימיות של העור.

לחות והפחתת פעילות דלקתית

רשימת היתרונות של האלוורה נמשכת אל יכולת לתרום לרמת הלחות של העור. תכשירי אלוורה מצליחים למנוע מצבים של יובש בעור ומונעים כך סדקים שגורמים לחדירת זיהומים אל הגוף. מיד כאשר אתם מרגישים יובש בעור כדאי להתיז מעט מהתרסיס ולאפשר לחומר להיספג. שימו לב שהחומר נשטף במים כך שיש לחדש את ההתזה לאחר שטיפת האזור. תכונה טובה נוספת של האלוורה היא היכולת להפחית את התגובה הדלקתית בעור ולהקל כך על מחלות עור דלקתיות כמו אקזמה, צלוליטיס ודלקת כרונית של זקיקי שיער.

אנחנו מחפשים משווקים באזורך!

הצטרפי אלינו כמשווקת והתחילי להרוויח

תרסיס אלופירסט | ספריי אלופירסט | aloefirst
צריך עזרה?
דילוג לתוכן