מתנה לחברה לאחר לידה

כאישה שכבר חוותה לידה יש לך את היכולת לבחור נכון מתנה לחברה לאחר לידה. את תדעי מה בדיוק היא תשמח לקבל וכיצד את יכולה לשמח אותה, לרגש אותה ובעיקר, להקל עליה. לאחר לידה רבים מהחברים ובני המשפחה מרעיפים על היולדת מתנות ופינוקים. את כאימא יודעת שבחלק גדול מהמתנות הללו לא נעשה כל שימוש. אם את/ה מחפשים מתנה אותה כל יולדת תשמח לקבל – הגעתם למקום הנכון! אנחנו נציג כאן רשימת מתנות מתוך תצליחו לבחור מתנה לחברה לאחר לידה טבעית, קיסרית, ראשונה, שלישית וכן הלאה. הרשימה כוללת מתנות בטווחי מחירים משתנים.

מתנה שאפשר לאכול

הדבר האחרון שמתחשק לאישה אחרי לידה לעשות זה לבשל ובטח שלא לבזבז זמן יקר בניקיון של המטבח ושטיפת כלים. מארזים של ממרחים איכותיים, אוכל מבושל טעים ובריא ואפילו שוברים להזמנת מזון מהיר, יהיה מתנה שימושית ליולדת. מארז מתוק של שוקולדים מעוצבים, עוגות ומאפים יהיה גם כן מתנה שתתקבל בברכה.

מתנה שימושית

תרסיס אלופירסט | ספריי אלופירסט | aloefirstרק נשים שעברו כבר לידה בעצמן מסוגלות להזדהות עם הכאבים שמופיעים לאחר הלידה. התפרים מקשים על כל תזוזה וכל ביקור בשירותים מלווה בחשש. לשמחתנו, הכאבים חולפים בתוך כשבועיים כאשר בכל יום האזור מחלים מעט והופך הרבה פחות כואב ורגיש. לך כחברה שכבר עברה לידה טבעית או קיסרית יש את היכולת לעזור. פרט לכמה שעות בהן את תטפלי בתינוק בזמן שהאימא הטרייה ישנה או נהנית ממקלחת ארוכה, את יכולה להכיר לה גם את תכשיר אלופריסט שנועד להקל על הכאבים באזור של התפרים ולזרז את ההחלמה.

ברשימת המתנות השימושיות נכלול גם נעלי בית נוחות, פיג'מה מפנקת, כרית הנקה וחזיית הנקה מרופדת. כאשר רוכשים מתנה לחברה לאחר לידה שלא אוהבת מארזים עם מוצרים לא איכותיים ומיותרים, אפשר וכדאי לבחור במתנה שימושית. אם היא ידועה כאישה פרקטית היא תעריך את המתנה השימושית ותשמח שמישהו מחבריה אכן מכיר אותה ויודע איך לשמח אותה.

מתנות שיולדות אוהבות לקבל

אחרי הלידה אנחנו מוצפות הורמונים כך שמותר לנו להתרגש עד דמעות משמיכה שרקום עליה שם התינוק או מתעודה לידה מעוצבת מודפסת על עץ. יולדות אוהבות לקבל בגדי תינוק מעוצבים, סט מצעים עם השם של התינוק, צעצועים לתינוק, חיתולי בד מעוצבים וגם, זר שמח של בלוני הליום. תנו ליולדת לנצל את הרגע ותשמחו אותה עם מתנות שימושיות, מתנות שאפשר לאכול וגם מתנות קיטשיות מרגשות.

לאן לשלוח את המתנה

כולנו נרצה להיות הראשונים לברך ולהציע עזרה בטיפול בתינוק. בכל זאת, כדאי לחשוב פעמיים לפני ששולחים מתנה ליולדת למחלקת היולדות בבית החולים. אלא אם רכשת בעבורה תרסיס אלופריסט לזירוז ההחלמה של התפרים, היא תודה לאלו שישלחו את המתנות לביתה ויחסכו לה את הצורך לסחוב את המתנות הביתה ממחלקת היולדות.

אנחנו מחפשים משווקים באזורך!

הצטרפי אלינו כמשווקת והתחילי להרוויח

תרסיס אלופירסט | ספריי אלופירסט | aloefirst
צריך עזרה?
דילוג לתוכן