טיפול באולקוס באמצעות ג'ל אלוורה

טיפול באולקוס באמצעות ג'ל אלוורה

אולקוס הוא פצע בקיבה שנוצר כאשר חומצה פוגעת בשכבת הציפוי של הקיבה, המעי או התריסריון. הגורמים לאולקוס הם חיידק הליקובקטר, שימוש בנוגדי דלקת, עישון, שימוש קבוע בתרופות שגורמות לאולקוס, סיבות תורשתיות, זיהומים, צרבת כרונית, צריכה קבועה של אלכוהול בכמויות גדולות. התסמינים של האולקוס הם כאבי בטן שמלווים בתחושת "שריפה", כאב שמופיע כשעה לאחר האכילה, כאב שמחמיר באכילה, כאב בטן שמלווה בבחילות וירידה במשקל.

 

איך מטפלים באולקוס?

הטיפול אותו מציעים רופאי המשפחה לאולקוס הוא תרופות מעכבות חומצה יחד עם אנטיביוטיקה נגד חיידק ההליקובקטר. במקרים בהם המצב מסתבך נדרשת גם התערבות ניתוחית. טיפול באולקוס באמצעות ג'ל אלוורה מהווה שיטת טיפול טבעית. אפשר לבחור בטיפול הטבעי כטיפול ראשי או כטיפול משלים לצד טיפול תרופתי.

יש לתזונה שלנו השפעה ניכרת על מצבים של אולקוס. צריכה קבועה של משקה אלוורה מומלצת למניעת אולקוס חוזר והקלה על מצבים של כיס פעיל. בניגוד לטיפול התרופתי, טיפול באולקוס באמצעות ג'ל אלוורה אינו כולל תופעות לוואי לא נעימות כמו שלשולים וכאבי ראש.

מה כדאי לאכול בשביל להקל על אולקוס?

  1. מיץ כרוב
  2. ליקוריץ
  3. שורש כורכום
  4. שום
  5. דבש
  6. אלוורה

איך מטפלים באולקוס עם אלוורה?

צמח האלוורה ידוע ביכולות ריפוי מופלאות. אותו אפקט הרגעה שאנחנו נעזרים בו בכוויות שמש או חתכים קלים חיוני גם במקרים של אולקוס. יש לצמח האלוורה את היכולת לצפות את הקיבה שלכם בציפוי מגן ולהוריד את רמת החומציות. טיפול באולקוס באמצעות ג'ל אלוורה הוכח במספר מחקרים כאפקטיבי. ג'ל אלוורה לשתיה שכולל ג'ל אלוורה מצליחה להביא הקלה מהירה בכאבים כך שכדאי להחזיק בבית באופן קבוע משקאות אלוורה במקרר.

איפה קונים משקה אלוורה לטיפול באולקוס?

חברת פוראוור משווקת מוצרי אלוורה בכל רחבי העולם. המוצרים של החברה ידועים כאיכותיים וטבעיים. הם מבוססים על שימוש בחומרי גלם טריים ומובחרים. כל המוצרים לא נוסו על בעלי חיים וקיבלו אישור מטעם משרד הבריאות. ניתן לרכוש את המוצרים דרך משווקים מורשים או אונליין. ניתן להזמין כאן>>

אם אתם סובלים באופן קבוע מאולקוס – כדאי להחזיק בבית משקאות אלוורה ולצרוך אותם באופן קבוע. ג'ל האלוורה יצליח להגן עליכם מפני התפתחות של פצעים חדשים בקיבה. פעולה פשוטה כמו שתייה משקה אלוורה טעים אחת ליום חוסכת מכם את ההתמודדות עם האולקוס הבא.

מה עוד אפשר לעשות בשביל למנוע אולקוס?

המצב הנפשי שלכם משפיע בצורה משמעותית על מצבכם הבריאותי. אם תצליחו לנהל אורח חיים רגוע ונטול מתחים – אתם תרגישו הרבה יותר טוב. עשו מאמץ להרחיק מחייכם גורמי מתחים ואנשים שמעוררים אצלכם מועקה נפשית. אם תפתחו את הבוקר באימון יוגה, פילאטיס או מדיטציה – תרגישו טוב יותר. סיימו את האימון עם משקה אלוורה צונן ותפתחו את היום עם חיוך והרגשה טובה.

אנחנו מחפשים משווקים באזורך!

הצטרפי אלינו כמשווקת והתחילי להרוויח

אלופירסט
צריך עזרה?
דילוג לתוכן